Ubytování

Penzion vznikl rozsáhlou rekonstrukcí původní staré hájovny. Celý objekt byl vybudován s ohledem na zdravý životní styl, pohodlí a relaxaci. Obytná část penzionu má v přízemí dva třílůžkové pokoje a apartmán tvořený jídelnou s kuchyní a krbem, s oddělenou spací zónou s dvojlůžkem a jednolůžkem. V podkroví jsou celkem čtyři apartmány/pokoje, z toho dva větší mezonetové apartmány.

Obytné prostory a celý penzion jsou postaveny z přírodních materiálů (cihlové zdivo, dřevo - dub, smrk, modřín, přírodní keramická dlažba), které ctí tradici a historii celého objektu. Objekt je vytápěn centrálně formou podlahového topení za využití kombinace ekologicky šetrných zdrojů energie.

 

PŘÍZEMÍ

Pokoj č. 1 – třílůžkový pokoj s terasou

Pohodlný byt (garsoniéra) je tvořen vstupní chodbou s kuchyňskou linkou (lednička, varná konvice, indukční vařič, mikrovlnná trouba, vybaveno nádobím a kuchyňskými potřebami), ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Obytnou místnost tvoří jídelní kout se stolem a třemi židlemi, pohovka a tři samostatně stojící lůžka (1xdvoulůžko,1x jednolůžko). Z pokoje je možnost vyjít na venkovní dřevěnou terasu na zahradě společnou s pokojem č. 2.

Pokoj č. 2 – třílůžkový pokoj s terasou

Pohodlný byt (garsoniéra) je tvořen vstupní chodbou s kuchyňskou linkou (lednička, varná konvice, indukční vařič, mikrovlnná trouba, vybaveno nádobím a kuchyňskými potřebami), ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Obytnou místnost tvoří jídelní kout se stolem a třemi židlemi, pohovka a tři samostatně stojící lůžka (1xdvoulůžko,1x jednolůžko). Z pokoje je možnost vyjít na venkovní dřevěnou terasu na zahradě společnou s pokojem č. 1.

Pokoj č.  3 – třílůžkový pokoj s krbem

Pohodlný byt je tvořen vstupní chodbou s úložnými prostory, ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Jednu místnost tvoří jídelní kout s kuchyňskou linkou (varná indukční deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, vybaveno nádobím a kuchyňskými potřebami), krbem. Druhá místnost je oddělěná spací zóna s dvojlůžkem a jednolůžkem.

 

PODKROVÍ

Pokoj č. 4 – čtyřlůžkový pokoj v podkroví

Pohodlný podkrovní pokoj se střešními okny a výhledem na pastvinu. Pokoj je tvořen vstupní chodbou, ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Pokoj - jídelna s pohovkou a kuchyňským koutem (varná deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, vybaveno nádobím a kuchyňskými potřebami). Spací zóna s jedním dvoulůžkem a dvěma jednolůžky.

Pokoj č. 5 – velké mezonetové apartmá

Velkorysý mezonetový podkrovní byt se střešními okny s jižní a severní orientací. Apartmán je tvořen vstupní chodbou, ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Prostorná místnost určená jako společenský pokoj - jídelna s pohovkou a kuchyňským koutem (indukční deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, plné vybavením nádobím a kuchyňskými potřebami). Z této místnosti vede dřevěné schodiště do vyvýšeného podkroví se spací zónou na galerii a navazující další ložnicí. 2x dvojlůžko, 4x jednolůžko. Apartmán má možnost přistýlek.

Pokoj č.6 – dvoulůžkový pokoj v podkroví

Menší podkrovní byt se střešními okny s jižní orientací. Apartmán je tvořen vstupní chodbou, s vestavnou skříní. Z chodby se vchází prosklenými dveřmi do pokoje s manželskou postelí, kuchyňským koutem (indukční deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, plné vybavením nádobím a kuchyňskými potřebami) a jídelním stolem. Pokoj má vlastní koupelnu (umyvadlo, sprchový kout, toaleta).

Pokoj č. 7 – malé mezonetové apartmá

Příjemný mezonetový podkrovní aparmán se střešními okny se západní orientací. Apartmán je obývací částí, ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Nachází se zde jídelní kout s kuchyňskou linkou (varná deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, vybaveno nádobím a kuchyňskými potřebami) a sedacím nábytkem. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do vyvýšeného podkroví s dalšími čtyřmi lůžky (jedno dvoulůžko, dvě jednolůžka). Apartmán má možnost přistýlek.

 

Ubytovaným je po dohodě k dispozici pračka, sušárna obuvi, dětské postýlky pro malé hosty, přistýlky.

zobrazit menu